Банер на Студентски съвет към ВВМУ "Никола Йонков Вапцаров"

 

Спартакиада 2012

Съдържание:
Футбол Волейбол Баскетбол Удбол Щафета Крос Морска пътека Плуване Тенис на маса Табла Шах

Можете да разгледате снимките от спартакиадата в нашата галерия

 

Футбол

Програма и резултати:

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ:

1. Fusion
2. Сибирските тигри
3. Джентълмени с късмет

 

Предварителни кръгове:

             
  12.11 (понеделник)       13.11 (вторник)  
13:30 Салагите - Наглите 0:3   13:30 117 кл.отд - КММ 123 1:3
14:20 Баровците - Артилеристите 3:0   14:20 Скрита сила - Fusion 0:10
15:10 Джентълмeни с късмет - FC Avenue 2:0   15:10 Камите - Никиро 0:4
16:00 Спарта 217 - Штрасеншпилерс 4:0   16:00 Механиците - Сибирските тигри 0:5
             
  14.11 (сряда)       15.11 (четвъртък)  
13:30 Джентълмени с късмет - килърите 4:1   13:30 117 кл.отд - Naval Dream Team 0:4
14:20 FC Avenue - Спарта 217 0:0   14:20 КММ 123 - Скрита сила 0:5
15:10 Наглите - Баровците 0:0   15:10 Камите - Куцата медуза 0:4
16:00 Салагите - Алкохола прави гола 0:6   16:00 Никиро - Механиците 1:3
             
  16.11 (петък)          
13:30 Алкохола пр гола - Артилеристите 2:0        
14:20 Баровците - Салагите 5:0        
15:10 Штрасеншпилерс - Джентълмени 0:6        
16:00 FC Avenue - Килърите 0:2        
             
  19.11 (понеделник)       20.11 (вторник)  
13:30 КММ 123 - Naval Dream Team 0:5   13:30 Наглите - Алкохола прави гола 0:0
14:20 Fusion - 117 кл.отд. 5:0   14:20 Артилеристите - Салагите 0:5
15:10 Сибирските тигри - Камите 5:0   15:10 Килърите - Штрасеншпилерс 7:0
18:00 Никиро - Куцата медуза (зала ЧМ) 8:3   16:00 Спарта 217 - Джентълеми с късмет 0:5
             
  21.11 (сряда)       22.11 (четвъртък)  
13:30 Naval Dream Team - Fusion 2:0   13:30 Штрасеншпилерс - FC Avenue 5:0
14:20 Скрита сила - 117 кл.отд. 5:0   14:20 Спарта 217 - Килърите 0:3
15:10 Куцата медуза - Сибирските тигри 3:5   15:10 Артилеристите - Наглите 0:5
16:00 Механиците - Камите 5:0   16:00 Баровците - Алкохола прави гола 0:1
             
  23.11 (петък)          
13:30 Скрита сила - Naval Dream Team 1:0        
14:20 Fusion - КММ 123 5:0        
15:10 Механиците - Куцата медуза 3:4        
16:00 Сибирските тигри - Никиро 1:0        
             
             
             
             
             

 

Класиране:

 

група „ А ”

г.р. точки

 

 

Група "Б"

г.р. точки
1 Алкохола прави гола 10:1 10   1 Джентълмени с късмет 17:1 12
2 Наглите  9:1 8   2 Килърите 13:4 9
3 Баровците                          8:1 7   3 Спарта 217 4:8 4
4 Салагите 5:14 3   4 Штрасешпилерс 5:17 3
5 Артилеристи 0:15 0   5 FC Avenue 0:9 1

 

група „C”

г.р точки

 

 

Група "D"

г.р точки
1 Fusion 20:2 9   1 Сибирските тигри 16:3 12
2 Naval Dream Team 12:1 9   2 Никиро 13:7 6
3 Скрита сила 11:10 9   3 Механиците 11:10 6
4 KMM 123 3:16 3   4 Куцата медуза 14:16 6
5 117 кл.отд. 1:17 0   5 Камите 0:18 0

 

Волейбол

Група А

Група Б

Отбор „Мхмм…” Отбор „ВК Петият етаж”
Отбор „ВК Спартак” Отбор „ВК Наглите”
Отбор „Торпедоносците” Отбор „Играчите”

 

Четвъртък 15.11.2012г.   Резултат:
Отбор  „Торпедоносците” – Отбор „ Мхмм…” 13:50 - 14.50 часа ?
Отбор „ Петият етаж „ – Отбор „ВК Наглите” 15:00 - 16:00 часа ?
     
Петък 16.11.2012г.    
Отбор „ Играчите” – Отбор „ Петият етаж” 13:50 - 14.50 часа ?
Отбор „ Мхмм…” – Отбор „ ВК Спартак” 15:00 - 16:00 часа 1:2
     
Вторник 20.11.2012г.    
Отбор „ВК Спартак „ – Отбор „Торпедоносците” 13:50 - 14.50 часа 1:2
Отбор „Наглите”  - Отбор „Играчите” 15:00 - 16:00 часа 0:2
     
Сряда 21.11.2012г. (полуфинали)    
Oтбор "Торпедоносците" - отбор "Наглите" 13:50 – 14.50 часа 1:3
Oтбор "Петият етаж" - отбор "ВК Спартак" 15:00-16:00 часа 3:2
     
Четвъртък 22.11.2012г.    
"ВК Спартак" - "Торпедоносците" 13:50 – 14.50 часа  
"Наглите" - "Петият етаж" 15:00-16:00 часа  

 

Крайно класиране:

ПЪРВО МЯСТО - Отбор "Петият етаж"
ВТОРО МЯСТО - Отбор "Наглите"
ТРЕТО МЯСТО - Отбор "ВК Спартак"

 

 

 

Баскетбол

  Аутсайдерите Бездарните Префъсня2 Префъсня   класиране крайно класиране
Аутсайдерите   11:08 06:11 11:08 02:01 3  
Бездарните 08:11   10:11 10:11 00:03 4  
Префъсня2 11:06 11:10   07:11 02:01 2 3
Префъсня 08:11 11:10 11:07   02:01 1 1
  Феновете Без име GB Совалка      
Феновете   00:11 11:00 06:11 01:02 3  
Без име 11:00   11:00 09:06 03:00 1 2
GB 00:11 00:11   00:11 00:03 4  
Совалка 11:06 06:09 11:00   02:01 2 4

 

Полуфинал  
Префъсня:Совалка 11:09
Префъсня2:Без име 04:09
Малък финал  
Префъсня2:Совалка 11:09
Финал  
Префъсня:Без име 11:06

 

Удбол

Резултати:

Отборно:
1 място - Мила Пенева, Акександър Макавеев, Живко Драганов, Илиян Йорданов
2 място - Анастас Стойков, Калоян Маринов, Станимира Стефанова, Пенко Димов
3 място - Петър Пенчев, Тодор Гюзелев, Крум Томов, Златан Златев

Индивидуално:
1 място - Петър Пенчев, Стоян Владимиров
3 място - Пенко Димов

Щафета

Класиране на отборите по щафета:

1. Наглите - 2'54"
2. Мхмм...  - 2'59"
3. 2pac      - 3'07"

Крос

Най-добре представили се студенти на ВВМУ на универсиадата:

Мъже (2000м):

3.Любомир Хаджиев 
6.Владимир Стоянов
10.Георги Първанов


Жени (1000м):

3.Петя Антонова

 

Морска пътека

Класиране на участниците в Морска пътека:

1. Драгомир Доков            - 2'29"97'''
2. Стоян Владимиров         - 2'31"51'''
3. Георги Мирчев              - 2'34"90'''
4.Николай Еманоилов        - 2'39"14'''
5. Радомир Кънчев Денчев - 2'41"11'''
6. Стелиян Енев                - 3'16"80'''

Плуване

Най-добре представили се студенти на ВВМУ на универсиадата:

1. Димитър Дечев
2. Неделчо Маринов
3. Георги Джеранов

Тенис на маса

1. Апостол Учерджиев
2. Георги Георгиев    
3. Венелин Момчев    

Табла

Крайно класиране в турнира по табла:

1. Пламен Иванов        
2. Кирил Колев             
3. Константин Арнаудов

Шах

Крайно класиране:

1. Нико Куков           - 11 точки
2. Любомир Хаджиев -  9 точки
3. Никола Грънчаров -  8 точки