Банер на Студентски съвет към ВВМУ "Никола Йонков Вапцаров"

 

Спартакиада 2013
04-28 ноември

За поредна година Студентски съвет на ВВМУ организира вътрешното си спортно първенство! Студенти и курсанти могат да премерят сили с колегите си в 12 различни спорта, а най-добрите от тях ще бъдат наградени!

Предварителна програма*:

Състезание мероприятие

Дата

Време за провеждане

Място

Техн. конференция

04.11.13 г.

14:00-14:30

Зала 1

Футбол

05 - 27.11.13 г.

14:30-17:00

ОСК Морска градина

Волейбол

18 - 22.11.13 г.

14:30-17:00

УСК

Стрийт баскетбол

13 и 15.11.13 г.

14:00-18:00

УСК

Тенис на маса

12 - 13.11.13 г.

14:00-17:30

УСК

Тенис на корт

21 – 22.11.13 г.

14:00-17:30

Тенис корт ВВМУ

Шах

20 - 22.11.13 г.

14:00-17:30

ЦВП

Табла

13 - 15.11.13 г.

14:00-17:30

ЦВП

Плуване

25.11.13 г

14:00-17:00

УСК

Крос

16.11.12 г.

11:00:12:00

Морска градина

Щафета

20.11.12 г.

14:30-16:30

Голям плац

Удбол

10.11.12 г.

11:00-13:00

Морска градина

Морска пътека

14.11.12 г.

14:00-16:00

Полоса

Награждаване и закриване

28.11.12 г.

15:15-16:30

Зала Вапцаров

*Студентски съвет си запазва правото да изменя програмата при необходимост
удебелен шрифт са променяните дати

ВАЖНО!

Всеки състезател трябва да премине медицински преглед в медицинския пункт на ВВМУ. Изключение правят спортовете: шах, табла, удбол и тенис на маса. Информация за това кога и как ще бъдат проведени прегледите, ще бъде публикувана тук и разпространена на капитаните на отборите и на участниците по имейл.

Очакваме от състезателите честна игра и коректно отношение, за да могат всички да имат максимално добро преживяване :)


 

Програми и информация за отделните спортове, ще бъдат изнесени по-долу.

Съдържание:
Футбол Волейбол Баскетбол Удбол Щафета Крос Морска пътека Плуване Тенис на маса Табла Шах

 


Футбол

Разпределение на отборите по групи и резултати от мачовете:

Група А The Sailors Сибирските тигри Vietnam Скрита сила Петият етаж
1 The Sailors - 10 т. 2:1 6:0 14:1 2:2
2 Сибирските тигри - 6 т. 1:2 2:1 3:0 0:7
3 Vietnam - 6 т. 0:6 1:2 3:1 4:3
4 Скрита сила - 0 т. 1:14 0:3 1:3 0:9
5 Петият етаж - 7 т. 2:2 7:0 3:4 9:0

Група B На маса сме... Шпек ФК Ураган Selecao 3-ти к-т взвод
6 На маса сме... - 10 т. 0:0 3:2 3:1 9:4
7 Шпек - 10 т. 0:0 2:1 2:0
8 ФК Ураган - 0 т. 2:3 1:2 1:9
9 Selecao - 6 т. 1:3 0:2 9:1 2:1
10 3-ти к-т взвод - 0 т. 4:9     1:2

Група C ФК Електродъгов разряд Shut Down No name FC AVENUE
11 ФК Електродъгов разряд - 0 т. 2:4 2:5 1:4
12 Shut Down - 3 т. 4:2 2:3 недовършен
13 No name - 6 т. 5:2 3:2 5:2
14 FC AVENUE - 3 т. 4:1 недовършен 2:5

Група D Айляк 323 Гадни копилета ФК Като лъвовете Penetrators
15 Айляк 323 - 0 т. 1:3 1:3 3:0 (сл.)
16 Гадни копилета - 3 т. 3:1 2:5 3:0 (сл.)
17 ФК Като лъвовете - 6 т. 3:1 5:2 3:0 (сл.)
18 Penetrators - 3 т. 0:3 (сл.) 0:3 (сл.) 0:3 (сл.)

 

Програма:

последна промяна: 08.11.2013 19:20

Седмица 04-08 Седмица 11-15 Седмица 18-22
Понеделник (04.11) Понеделник (11.11) Понеделник (18.11)
14:00 Техн. Конференция ФК Електродъгов разряд vs No name 2:5  
15:00 Shut Down vs FC AVENUE (прекъснат) Сибирските тигри vs Скрита сила 3:0 (сл.)
16:00 Айляк 323 vs ФК Като лъвовете 1:3 Vietnam vs Петият етаж 4:3
Вторник (05.11) Вторник (12.11) Вторник (19.11)
14:00 The Sailors vs Сиб. тигри 2:1 Гадни копилета vs Penetrators 3:0 (сл.) Шпек vs Selecao 2:0
15:00 На маса сме... vs Шпек 0:0 The Sailors vs Петият етаж 2:2 ФК Ураган vs 3-ти курсантски взвод 3:0 (сл.)
16:00 Vietnam vs Скрита сила 3:1 Сибирските тигри vs Vietnam 2:1  
Сряда (06.11) Сряда (13.11) Сряда (20.11)
14:30 ФК Ураган vs Selecao 1:9 На маса сме силни сме vs 3-ти курсантски взвод 9:4 На маса сме силни сме vs Selecao 3:1
15:20 ФК Ел. разряд vs Shut Down 2:4 Шпек vs ФК Ураган 2:1 Shut Down vs FC AVENUE
16:10 No name vs FC AVENUE ФК Електродъгов разряд vs FC AVENUE 1:4 No name vs FC AVENUE 5:2
Четвъртък (07.11) Четвъртък (14.11) Четвъртък:
14:00 Айляк 323 vs Гадни копилета 1:3 Shut Down vs No name 2:3 1A vs 2C (X)
The Sailors vs FC AVENUE
15:00 Като лъвовете vs Penetrators 3:4 Айляк 323 vs Penetrators 3:0 (сл.) 2A vs 1C (Y)
Петият етаж vs No name
16:00 The Sailors vs Vietnam 6:0 Гадни копилета vs ФК Като лъвовете 2:5 1B vs 2D (Z)
Петък (08.11) Петък (15.11) Петък:
14:00 Скрита сила vs Петият етаж 0:9 The Sailors vs Скрита сила 14:1 2B vs 1D (Q)
15:00 На маса сме силни сме vs ФК Ураган 3:2 Сибирските тигри vs Петият етаж 0:7  
16:00 Selecao vs 3-ти курсантски взвод 2:1 На маса сме силни сме vs Selecao (отложен)

ПОЛУФИНАЛИ: Понеделник (25.11.13)

14:00 The Sailors vs На маса сме силни сме 3:11
15:00 Петият етаж vs Шпек 1:5

ФИНАЛИ: Вторник (26.11.13)

15:00 The Sailors vs Петият етаж
16:00 На маса сме силни сме vs Шпек 2:1


При проблеми и въпроси по футбола: 0883 445 641 - Янаки Христов

Волейбол

Програма

18.11 (понеделник)
1. Наглите – Мататупи 2:0
2. Петият етаж – Бахур 2:1

19.11 (вторник)
1. Бахур – Мататупи 2:0
2. Петият етаж – Наглите

20.11 (сряда)
1. Наглите – Бахур
2. Петият етаж – Мататупи

22.11 (петък)
1. Полуфинал...
2. Финал.....

1 мач  - 14.00 – 15.00
2 мач – 15.30 – 16.30

Класиране:

1-во място Наглите - 9 точки
2-ро място Петият етаж - 6 точки
3-то място Бахур - 3 точки

Баскетбол

Класиране:

1. Префъсня
2. Горските
3. Багерите

Удбол

Индивидуално класиране:
1 място: Стойков - 55 удара
2 място: Калоян - 56 удара
3 място: Драганов - 59 удара
4 място: Апостол - 60 удара
5 място: Макавеев - 62 удара
6 място: Мила Пенева - 64 удара

Отборно класиране:
1-во място - Драганов и Стойков с общ резултат - 114 удара
2-ро място - Калоян и Апостол с общ резултат - 116 удара
3-то място - Мила и Макавеев с общ резултат - 126 удара

Крос

Щафета

1. Любомир Хаджиев - 8:04
2. Владимир Стоянов - 8:11
3. Симеон Иванов - 8:27
4. Стоян Владимиров - 9:07

1. Наглите 01:06:00
2. Петият етаж 1:07:00
3. Момент 2 01:09:19
4. Момент 01:09:95

Плуване

Морска пътека

1. Иван Иванов 31:28
2. Мартин Пенев 33:88
3. Стоян Владимиров 34:28
  1. Стоян Владимиров – 2:37:12
  2. Георги Мирчев – 2:39:53
  3. Драгомир Доков – 2:57:21

Тенис на маса

Тенис на корт

  1. Георги Георгиев
  2. Радостин Найденов
  3. Апостол Учерджиев

1. Томислав Атанасов
2. Радостин Найденов
3. Борислав Драгиев

Шах

Табла

  1. Петър Рахнев
2. Митко Петков
3. Станимира Стефанова

 

Резултатите от Спартакиада 2012 можете да видите ТУК