Банер на Студентски съвет към ВВМУ "Никола Йонков Вапцаров"

 

Spartakiada_banner

Спартакиада 2014
03-27 ноември

За поредна година Студентски съвет на ВВМУ организира вътрешното си спортно първенство! Студенти и курсанти могат да премерят сили с колегите си в 12 различни спорта, а най-добрите от тях ще бъдат наградени!

Съдържание:
Футбол Волейбол Баскетбол Удбол Щафета Крос Морска пътека Плуване Тенис на маса Табла Шах

Новини:

(04.11.2014) Качени са групите и програмата за турнира по футбол
(28.10.2014)
Наредбите за спортовете са обновени.
(27.10.2014)
Качени са наредбите за: Волейбол, Баскетбол, Щафета, Крос, Плуване, Тенис на маса, Тенис на корт, Табла, Шах.
(22.10.2014) Формите за записване са отворени. Краен срок за записване на отборите по футбол - 29 октомври.

Предварителна програма:

Състезание мероприятие

Дата

Време за провеждане

Място

Техн. конференция

30.10.14 г.

14:00-14:30

Зала 5

Футбол

03 - 26.11.14 г.

14:30-17:00

ОСК Морска градина

Волейбол

10 - 21.11.14 г.

14:30-17:00

УСК

Стрийт баскетбол

7.11.14 г.

15:00-18:00

УСК

Тенис на маса

12 - 14.11.14 г.

14:00-17:30

ЦВП

Тенис на корт

17 – 18.11.14 г.

14:00-17:30

Тенис корт ВВМУ

Шах

18 - 21.11.14 г.

14:00-17:30

ЦВП

Табла

10 - 14.11.14 г.

14:00-17:30

ЦВП

Плуване*

15.11.14 г.

09:30-11:00

ПК Приморски

Крос*

16.11.14 г.

10:30:12:00

Морска градина

Щафета

20.11.14 г.

14:45-16:30

Голям плац

Удбол

15.11.14 г.

11:00-13:00

Морска градина

Морска пътека

19.11.14 г.

14:00-16:00

Полоса

Награждаване и закриване

27.11.14 г.

14:00-16:00

Зала Вапцаров

* състезания, които ще се проведат като част от Купа 8-ми декември към Община Варна

Студентски съвет си запазва правото да изменя програмата при необходимост

С удебелен шрифт ще се отбелязват променяните дати

 

ВАЖНО!

Всеки състезател трябва да премине медицински преглед в медицинския пункт на ВВМУ. Изключение правят спортовете: шах, табла, удбол и тенис на маса. Информация за това кога и как ще бъдат проведени прегледите, ще бъде публикувана тук и разпространена на капитаните на отборите и на участниците по имейл.

Очакваме от състезателите честна игра и коректно отношение, за да могат всички да имат максимално добро преживяване :)


 

Подробни програми и информация за отделните спортове ще бъдат изнесени по-долу.


Футбол

Виж наредба

Разпределение на отборите по групи и резултати от мачовете:

Група А Випуск 2015 Капитаните Престиж ПФК Брадвари
1 Випуск 2015 3т 2:0 0:4 2:4
2 Капитаните 0т 0:2 0:7 2:4
3 Престиж 6т. 4:0 7:0 1:2
4 ПФК Брадвари 9т. 4:2 4:2 2:1

Група Б КРЕ 316 Бели птици Лос Меренгес Машинни елементи
5 КРЕ 316 0т. 0:3 3:4 0:3
6 Бели птици 9т. 3:0 7:0 5:3
7 Лос Меренгес 3т. 4:3 0:7 1:2
8 Машинни елементи 6т 3:0 3:5 2:1

Група В Петият етаж КММ 123 Пийняците Малека United
9 Петият етаж 9т. 2:1 3:2 10:1
10 КММ 123 6т. 1:2 4:0 3:0
11 Пийняците 3т. 1:2 0:4 3:1
12 Малека United 0т. 1:10 0:3 1:3

Група Г Лос Полос Херманос 9gag Акулите Сибирските тигри
13 Лос Полос Херманос 0т. 0:3 X 3:4
14 9gag 9т. 3:0 14:3 2:1
15 Акулите 0т. X 3:14 1:5
16 Сибирските тигри 6т. 4:3 1:2 5:1

 

Програма:

Седмица 03-07 Седмица 10-14 Седмица 17-21
Понеделник (03.11) Понеделник (10.11) Понеделник (17.11)
14:00 Випуск 2015 - Капитаните 2:0 Петият етаж - Пийняците 3:2 КРЕ 316 - Машинни елементи 0:3
15:00 КРЕ 316 - Бели птици 0:3    
16:00 Петият етаж - КММ 123 (прем.)    
Вторник (04.11) Вторник (11.11) Вторник (18.11)
14:00 9gag - Лос Полос Херманос 3:0 Акулите - Лос Полос Херманос X Брадвари - Машинни елементи 2:0
15:00 Престиж - ПФК Брадвари 1:2 Капитаните - ПФК Брадвари 2:4  
16:00 Лос Меренгес - Машинни елементи 1:2 Петият етаж - Малека United 10:1  
Сряда (05.11) Сряда (12.11) Сряда (19.11)
14:00 Лос Меренгес - Бели птици 0:7 Випуск 2015 - ПФК Брадвари 2:4  
15:00 Сибирските тигри - Лос Полос Херманос 4:3 КРЕ 316 - Машинни елементи 0:3  
16:00   Акулите - 9gag 3:14  
Четвъртък (06.11) Четвъртък (13.11) Четвъртък (20.11)
14:00 Петият етаж - КММ 123 2:1    
15:00 Пийняците - Малека United 3:1 Малека United - КММ 123 0:3  
16:00 Акулите - Сибирските тигри 1:5 Капитаните - Престиж 0:7 Престиж - Бели птици
Петък (07.11) Петък (14.11) Петък: (21.11)
14:00      
15:00 Престиж vs Випуск 2015 Сибирските тигри - 9gag 1:2 КММ 123 - 9gag
16:00 КРЕ 316 - Лос Меренгес 3:4 Бели птици - Машинни елементи 5:3 Петият етаж - Сибирски тигри

ПОЛУФИНАЛИ: Вторник (25.11.13)

14:00
15:00

ФИНАЛИ: Сряда (26.11.13)

15:00
16:00


При проблеми и въпроси по футбола:
Десислава Дойнова - desislavа.doynova@gmail.com

Волейбол

Виж наредбата

Група А

ВК „Бонусите”
Петият етаж
Старите кучета

Група Б

Бомбата
Пийняците
Калчев (БХ)
NORDE

 

Програма

10.11 – Понеделник   17.11 - Понеделник  
NORDE – Бомбата 2:1 18:00 - 19:00 NORDE – Пийняците 3:0 18:00
       
11.11 – Вторник   19.11 - Сряда  
NORDE – Пийняците (преместен) 14:00 – 15:00 Бомбата – Калчев (БХ) 3:0 18:00
Петият етаж – Старите кучета (преместен) 15:00 – 16:00    
Бомбата – Калчев (БХ) (преместен) 16:00 – 17:00    
       
12.11 – Сряда   24.11 – Понеделник  
ВК "Бонусите" – Старите кучета 2:1 18.00 – 19:00 NORDE - Старите кучета 0:2 13:30
Пийняците – Бомбата 0:3 19:00 – 20:00 ВК " Бонусите" - Бомбата 2:0 18:00
       
13.11 – Четвъртък      
Петият етаж – Старите кучета 0:3 17:00 - 18:00    
NORDE – Калчев (БХ) 2:1 18:00 – 19:00    
       
14.11 – Петък   26.11 – Сряда  
Пийняците – Калчев (БХ) 1:2 14:00 – 15:00 Малък финал:
NORDE - Бомбата
18:00
ВК "Бонусите" – Петият етаж 2:1 15:00 – 16:00 Финал:
Старите кучета - ВК Бонусите
19:30

 

При проблеми и въпроси по волейбола:
Йоанна Йорданова - ioannaiordanova92@gmail.com

Баскетбол

Виж наредбата

Удбол

 

Крос

Щафета

Виж наредбата

Виж наредбата

Плуване

Морска пътека

Виж наредбата  

Тенис на маса

Тенис на корт

Виж наредбата

Виж наредбата

Шах

Табла

Виж наредбата Виж наредбата

 

Резултатите от Спартакиада 2012 можете да видите ТУК
Резултатите от Спартакиада 2013 можете да видите ТУК