Банер на Студентски съвет към ВВМУ "Никола Йонков Вапцаров"

 

 

Спартакиада 2015
ноември

За поредна година Студентски съвет на ВВМУ организира вътрешното си спортно първенство! Студенти и курсанти могат да премерят сили с колегите си в 12 различни спорта, а най-добрите от тях ще бъдат наградени!

Съдържание:

Футбол Волейбол Баскетбол Удбол Щафета Крос Морска пътека Плуване Тенис на маса Табла Шах
Джитбол

Предварителна програма:

Състезание мероприятие

Дата

Начало

Място

Футбол

13.11.2015 (петък)   Морска градина

Волейбол

03.11.2015 (вторник)   УСК

Тенис на маса

19.11.2015 (четвъртък) 14:00 ЦВП

Джитбол

     

Шах

16.11.2015 (понеделник)   ЦВП

Табла

09.11.2015 (понеделник)   ЦВП

Плуване

21.11.2015 (събота) 09:00 Басейн Приморски

Крос

07.11.2015 (събота) 11:00 Морска градина, под Летния театър

Щафета

10.11.2015 (вторник) 12:30 Голям плац ВВМУ

Награждаване и закриване

     


Студентски съвет си запазва правото да изменя програмата при необходимост
С удебелен шрифт ще се отбелязват променяните дати

ВАЖНО!

Всеки състезател трябва да премине медицински преглед в медицинския пункт на ВВМУ. Изключение правят спортовете: шах, табла, удбол и тенис на маса. Информация за това кога и как ще бъдат проведени прегледите, ще бъде публикувана тук и разпространена на капитаните на отборите и на участниците по имейл.

Очакваме от състезателите честна игра и коректно отношение, за да могат всички да имат максимално добро изживяване :)


 

Подробни програми и информация за отделните спортове ще бъдат изнесени по-долу.


Футбол

Виж наредба

Групи:

  Група А М ГР Т
1 Гурбетчии        
2 Петия Етаж        
3 Престиж        
4 9гаг        
5 squad-c        
6 ВВМУ-2        
  Група Б М ГР Т
1 Пийняците        
2 ПФК "Брадвари"        
3 Морски вълци        
4 Avenue 13        
5 ВВМУ-1        

 

Програма и резултати:

Дата Час Група Домакин       Гост
16.11.2015 14:00 А Гурбетчии 0 - 1 Петия Етаж
16.11.2015 14:40 Б Морски вълци 1 - 2 Avenue 13
16.11.2015 15:20 Б ВВМУ - 1 2 - 0 Брадвари
16.11.2015 16:00 А 9гаг 0 - 3 Престиж
17.11.2015 14:00 А ВВМУ-2 2   0 Squad-c
18.11.2015 14:00 Б Пийняците 0 - 6 ВВМУ-1
18.11.2015 14:40 Б Морски вълци 0 - 3* Брадвари
18.11.2015 15:20 А Петия етаж 7 - 0 Squad-c
18.11.2015 16:00 А 9гаг 1 - 0 ВВМУ-2
19.11.2015 14:00 Б Брадвари 4 - 0 Avenue 13
20.11.2015 14:00 А 9гаг 0 - 5 Петия Етаж
20.11.2015 14:40 Б Пийняците   -   Морски вълци
20.11.2015 15:20 А Гурбетчии 1 - 2 Престиж
23.11.2015 14:00 А Петия етаж   -   ВВМУ-2
23.11.2015 14:40 А Престиж   -   Squad-c
23.11.2015 15:20 Б ВВМУ - 1   -   Avenue 13
23.11.2015 14:00 А Гурбетчии   -   9гаг
24.11.2015 14:00 А Престиж 3 - 2 ВВМУ-2
25.11.2015 14:00 Б Морски вълци   -   ВВМУ-1
25.11.2015 14:40 Б Пийняците   -   Avenue 13
25.11.2015 15:20 А 9гаг   -   Squad-c
25.11.2015 16:00 А Гурбетчии   -   ВВМУ-2
26.11.2015 14:00 А Петия етаж 2   6 Престиж
27.11.2015 15:00 Б Пийняците   -   Брадвари
27.11.2015 16:00 А Гурбетчии   -   Squad-c

*служебна победа

Полуфинали:

Петият етаж vs ВВМУ 1 - 2:3
Брадварите vs Престиж - 3:3, Дузпи - 5:6

Финал:

ВВМУ 1 vs Престиж - 0:2

При проблеми и въпроси по футбола:
Галин Господинов, 0882165458

Волейбол

Виж наредбата

Група А:

1. Морски вълци
2. Аргонавти
3. Параолимпийци
4. Бонусите

Група Б

1. Петия етаж
2. Norde
3. Чичковите
4. ИКТ 2015

 

Група Дата Час Домакин Гост
B 11.3.2015 Norde 3 : 0 Петия етаж
A 11.3.2015 Аргонавти 2 : 1 Морски Вълци
A 11.4.2015 18:30/19:30 Параолимпийци 0 : 3 Бонусите
B 11.4.2015 19:30/20:30 ИКТ 2015 3 : 0 Чичковите
A 11.6.2015 14:00/15:00 Морски вълци 0 : 3 Параолимпийци
A 11.5.2015 18:00/19:00 Аргонавти 0 : 3 Бонусите
B 11.6.2015 16:00/17:00 Чичковите 0 : 3 Петия етаж
B 11.6.2015 17:00/18:00 Norde 2 : 1 ИКТ 2015
A 11.11.2015 18:30/19:30 Морски вълци 0 : 3 Бонусите
A 11.11.2015 19:30/20:30 Аргонавти 0 : 3 Параолимпийци
B 11.13.2015 14:00/15:00 Петия етаж 3 : 0 ИКТ 2015
B 11.13.2015 15:00/16:00 Norde 3 : 0 Чичковите

 

Полуфинали

Norde vs Параолимпийци - 3:0
Петият етаж vs Бонусите - 11.12.2015, 18:00

При проблеми и въпроси по волейбола:
Даниел Йосифов, 0884189698

Баскетбол

Виж наредбата

Удбол

 

Крос

Щафета

Виж наредбата

Виж наредбата

Плуване

Виж наредбата
Отговорник - Миглена Владимирова - 0890436608

Тенис на маса

Многобой

Виж наредбата

Виж наредбата

Шах

Табла

Виж наредбата Виж наредбата
Константин Арнаудов 0883495929

 

Джитбол

Виж наредбата

 

Резултатите от Спартакиада 2012 можете да видите ТУК
Резултатите от Спартакиада 2013 можете да видите ТУК
Резултатите от Спартакиада 2014 можете да видите ТУК